Шановні користувачі, це бета-версія сайту. Чекаємо на ваші відгуки

Балога цікавиться, чим Тимошенко займалася в Москві

22 серпня, 02:07   
Глава Секретаріату Президента України Віктор Балога вважає, що прем'єр-міністр Юлія Тимошенко повинна відкрито заявити про свої президентські амбіції.

Зі слів Балоги, заяву Тимошенко щодо висунення єдиного кандидата від демократичної коаліції на майбутніх президентських виборах "варто записати в підручники з політології як хрестоматійний зразок цинічного лукавства".

На його думку, прем'єр прагне створити ілюзію того, що її особисті амбіції підпорядковані інтересам країни і завданням демократичного розвитку.  

"Проте насправді її плани побудовані виключно на прагненні отримати найвищу посаду в державі", - заявив Балога.

"Тимошенко варто було б пояснити громадськості, зокрема світовому українству, під час своїх останніх візитів до Москви вона турбувалася про підтримку з боку російських політико-фінансових кіл її особисто або єдиного кандидата від демсил? Або коли вона уперто відмовлялася підписувати урядові постанови щодо режиму перебування Чорноморського флоту на українській території, то діяла на користь єдиного кандидата або працювала на догоду своїм російським партнерам? Упевнений, що прямих відповідей на ці питання лідер БЮТ всіляко уникатиме",- сказав Балога.  

Нагадаємо, 20 серпня, Тимошенко заявила, що її амбіції не стануть на заваді висуненню єдиного кандидата від демократичної коаліції на президентських виборах.

За матеріалами УНИАН

Теги: Балога, президент, Тимошенко
Коментувати можут тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь
Коментарів (36)
коментарів на сторінці 
гiсть   (анонім) | 26.08.2008, 19:30
Ющенку давно пора зрушити оскільки його годівниця відома всім.
гiсть   (анонім) | 26.08.2008, 14:42
Не на ту фігуру ставите ,Юліє Володимирівна. Якшо стане відомо що ви у кацапів на при кормці, хана Вам.
Валерий   (анонім) | 25.08.2008, 18:33
ДА У НИХ У ВСЕХ РЫЛО В ПУШКУ!КОГДА ЭНЕРГОНОСИТЕЛИ ПРОДАВАЛИ-НА ЮЛЬКУ НАРОД ГНАЛ,А ТЕПЕРЬ-СВЯТАЯ?!?!А ТО ЧТО УКРАИНУ ПО КУСОЧКАМ РАЗГРЕБАЮТ ЭТИ ДОЛБАННЫЕ ПАРТОКРАТЫ-ФАКТ!!!!
Light   (анонім) | 25.08.2008, 14:27
Юля молодец, как кость в горле у Ющенко и его компании.Ющенко продал Украину американцам за 33 серебряника.
гiсть   (анонім) | 25.08.2008, 22:28
Да таких продажних шкур,як Тимошенко,ще світ білий не бачив!
Андрей   (анонім) | 24.08.2008, 20:34
Пусть он лучше расскажет как американцам продали нашу родную Украину?
Politoloh   (анонім) | 24.08.2008, 22:19
Что? думай что пишешь, причем здесь он?
гiсть   (анонім) | 26.08.2008, 22:59
Ну наведи один факт продажи Украины!Только быстро.
Кровь   (анонім) | 24.08.2008, 11:58
Да Юля умничка, хоть теперь нормальный человек к в ласти придет!!!!
гiсть   (анонім) | 25.08.2008, 22:39
Вона нормальна??? Якраз вона ненормальна.Тільки
і думки "влада","влада""бе змежна влада".По трупах піде...І неважно,заслуговує вона цього чи ні.Тепер ще й Медведчука підключила до своєї,як вона каже"комонди".А де ж ваша Ю.В.
прикциповість.Одна брехня ,брехня,брехня...
Львів   (анонім) | 24.08.2008, 08:12
Не дивно, що після поїздки в Москву настрої щодо Юльки на Заході і Сході України змінилися на протилежне...Ще й позиція її що до Грузії,закріпила їх...
гiсть   (анонім) | 25.08.2008, 14:23
Ага, прокололась, хоча ніби не дурна тітка.Думаю, багато втратить, хоча промах, якщо рівняти з російськими - копійочний, але всім все стало зрозуміло.Вже ліпше хай буде президентом демократ, ніж "істинноправославний" чи найсердешніша...
віта   (анонім) | 23.08.2008, 13:29
Всі свого часу чинили так як Юлька,тільки про це ніхто не знав,а якщо й знали,то за межі свого кола не розголошували.В її випадку це стало відомо - чоловіки ніколи не погодяться на владування жінки.
гiсть   (анонім) | 23.08.2008, 13:26
Глава Секретаріату Президента України Віктор Балога,да и сам Ющенко - твари !!!
Politoloh   (анонім) | 24.08.2008, 22:21
сам ты тварь, это люди, которые сделают Украину стремительно развивающейся страной
гiсть   (анонім) | 25.08.2008, 07:52
замени слово развивающейся на разваливающейся
Politoloh   (анонім) | 25.08.2008, 14:39
это ты так думаешь, но ты не прав!
гiсть   (анонім) | 25.08.2008, 13:44
Что-то я не помню, чтобы кто-то голосовал за Балогу... Кто он такой, чтоб с премьер-министра что-то спрашивать!
Politoloh   (анонім) | 25.08.2008, 14:36
Балога - голова СП, если ты не знаешь! и он очень умный человек, не просто так президент его слушает!
гiсть   (анонім) | 25.08.2008, 22:41
Сам ти такий!!!!
гiсть   (анонім) | 22.08.2008, 16:31
Юля, ты не права!
1   2    →